Pełnomocnicy

Pełnomocnik ds.tytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
e-learningu dr Józef Hurekjozef.hurek@uni.opole.pl
osób niepełnosprawnychdr Grzegorz Haberghaber@uni.opole.pl
jakości kształceniadr Maria Buckabuckamaria@wp.pl
projektów dydaktycznych i rozwojowych UO w bieżącej perspektywie finansowej 2014-2020dr Anna Bruskaabruska@uni.opole.pl
systemu POL-ondr Małgorzata Mitrusmmitrus@uni.opole.pl
imprez i imprez masowychmgr Szymon Wolfswolf@uni.opole.pl
uczelniany koordynator ECTSdr Agnieszka Rombel-Bryzekagarombel@uni.opole.pl
USOSmgr Ewelina Zalaszalas@uni.opole.pl
rekrutacjidr Jerzy Wiechułajwiech@uni.opole.pl
rekrutacjidr Józef Hurekhurek@uni.opole.pl
promocji UO za granicądr Barbara Curyłobcurylo@uni.opole.pl
współpracy Polska-Wschódmgr Iryna Nowobilskainowobilska@uni.opole.pl
współpracy Polska-Wschódmgr Daniil Kononenkodaniil.kononenko@uni.opole.pl
współpracy z biznesemdr Jarosław Bogackijaroslaw.bogacki@uni.opole.pl
certyfikacji znajomości języka polskiego jako obcegodr hab. Marzena Makuchowskammak@uni.opole.pl
studenckichmgr Maciej Kochańskimkochanski@uni.opole.pl
RZECZNIKtytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
dyscyplinarny ds. nauczycieli akademickichdr hab. Kamil Antonów, prof. UO kantonow@uni.opole.pl
dyscyplinarny ds. studentówdr Dariusz Muchaadwokatmuchad@wp.pl
dyscyplinarny ds. doktorantówdr Ewa Ganowiczeganowicz@uni.opole.pl
POZOSTALItytuł, stopień, imię, nazwiskokontakt
Inspektor ochrony radiologicznejdr hab. Agnieszka Dołhańczuk-Śródkaagna@uni.opole.pl
Kustosz Wzgórza Akademickiegoprof. dr hab. Stanisław Niciejastanislaw.nicieja@uni.opole.pl
Doradca współpracujący z AIPdr Tomasz Sowińskitsowinski@uni.opole.pl
Koordynator naukowy monitoringu karier zawodowych absolwentówdr Michał Wankemichal.wanke@uni.opole.pl
.